Autonics
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C (TA) |
| Ingress Protection | IEC IP67 |
| Sensing Distance | 39.370" (1m) |
| Response Time | 1ms |
| Output Configuration | NPN/PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Light Source | Infrared (850nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | BH |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Autonics |
| Cable Length | 82.68" (2.1m) |
| Package | Bag |
| Adjustment Type | Adjustable |