Rohm Semiconductor
제품 번호:
BH9595FP-YE2
제조업체:
패키지:
25-HSOP
배치:
-
설명:
IC SCSI ACTIVE TERM HSOP25
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 75°C |
| Series | - |
| Type | SCSI |
| Package / Case | 25-SOP (0.213", 5.40mm Width) + 2 Heat Tabs |
| Voltage - Supply | 4V ~ 5.5V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Number of Terminations | 18 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 25-HSOP |
| Base Product Number | BH9595 |