Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/1A5018-10-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2945
$0.2945
5
$0.285
$1.425
10
$0.2736
$2.736
50
$0.24377
$12.1885
100
$0.226955
$22.6955
250
$0.20178
$50.445
500
$0.16815
$84.075
1000
$0.159733
$159.733
5000
$0.126103
$630.515
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | 1AXXXX |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | 500V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Contact Material | Spring Bronze |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |