Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/AGC-15-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
5
$0.5016
$2.508
10
$0.48545
$4.8545
50
$0.40831
$20.4155
100
$0.339055
$33.9055
250
$0.30818
$77.045
500
$0.261972
$130.986
1000
$0.231144
$231.144
5000
$0.208031
$1040.155
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 807.75 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.005 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AGC |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AGC |