Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/C515-1.25-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 2AG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.9925
$2.9925
5
$2.8937
$14.4685
10
$2.79395
$27.9395
50
$2.19526
$109.763
100
$1.796165
$179.6165
250
$1.74629
$436.5725
500
$1.49682
$748.41
1000
$1.397032
$1397.032
5000
$1.24735
$6236.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 22.961 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.13 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 1.25 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
| Product Status | Active |
| Series | C515 |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |