Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/C515-375-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.5105
$1.5105
5
$1.4611
$7.3055
10
$1.3661
$13.661
50
$1.13069
$56.5345
100
$0.94221
$94.221
250
$0.918688
$229.672
500
$0.777347
$388.6735
1000
$0.683116
$683.116
5000
$0.612446
$3062.23
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 1.531 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.81 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 375 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
| Product Status | Active |
| Series | C515 |
| Package / Case | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |