Eaton - Bussmann Electrical Division
제품 번호:
BK/FNQ-R-1/2
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CARTRIDGE 500MA 600VAC 5AG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$65.9395
$65.9395
5
$62.6392
$313.196
10
$59.3427
$593.427
50
$49.45263
$2472.6315
100
$46.15575
$4615.575
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Applications | Electrical, Industrial |
| Response Time | Slow Blow |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 500mA |
| Fuse Type | Cartridge |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | Limitron™ FNQ-R |
| Package / Case | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
| Voltage Rating - AC | 600 VAC |
| Mfr | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Features | - |
| Class | CC |
| Package | Bulk |