Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/GBB-8-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.1465
$6.1465
5
$5.9356
$29.678
10
$5.72375
$57.2375
50
$4.45151
$222.5755
100
$3.70956
$370.956
250
$3.603578
$900.8945
500
$3.073649
$1536.8245
1000
$2.914666
$2914.666
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0136 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UR |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 10kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GBB |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |