Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/GMA-1.6-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.672
$1.672
5
$1.5884
$7.942
10
$1.5086
$15.086
50
$1.21752
$60.876
100
$1.03227
$103.227
250
$1.005784
$251.446
500
$0.846982
$423.491
1000
$0.754348
$754.348
5000
$0.661704
$3308.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 2 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.08 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 1.6 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMA |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |