Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/GMC-400-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6245
$1.6245
5
$1.5523
$7.7615
10
$1.4744
$14.744
50
$1.1894
$59.47
100
$1.00852
$100.852
250
$0.982642
$245.6605
500
$0.827469
$413.7345
1000
$0.736972
$736.972
5000
$0.646466
$3232.33
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.18 |
| Response Time | Medium Blow |
| DC Cold Resistance | 0.615 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, KC-MARK, UL |
| Current Rating (Amps) | 400 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | GMC |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |