Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/HFB-10
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE HOLDER CART 32V 30A IN LINE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.4185
$15.4185
5
$14.231
$71.155
10
$13.0454
$130.454
50
$11.26643
$563.3215
100
$9.487555
$948.7555
250
$8.894584
$2223.646
500
$8.005118
$4002.559
1000
$7.708623
$7708.623
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Crimp |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | HFB |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 32V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Contact Material | Copper |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |