Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/MDL-7-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9785
$0.9785
5
$0.9481
$4.7405
10
$0.88635
$8.8635
50
$0.73359
$36.6795
100
$0.61142
$61.142
250
$0.596106
$149.0265
500
$0.504393
$252.1965
1000
$0.44326
$443.26
5000
$0.397404
$1987.02
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 42.7 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.018 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 7 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MDL |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |