Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/S-8301-1-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BLOCK CART 600V CHASS MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.631
$6.631
10
$5.64965
$56.4965
25
$4.29856
$107.464
50
$4.17582
$208.791
100
$3.68448
$368.448
250
$3.438848
$859.712
500
$3.193216
$1596.608
1000
$3.0704
$3070.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin-Lead |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | S-8000 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Contact Material | Spring Bronze |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |