Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/S-8301-1X-DIN
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSEBLOCK DIN SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.3765
$9.3765
10
$7.98855
$79.8855
25
$6.07848
$151.962
50
$5.90482
$295.241
100
$5.210085
$521.0085
250
$4.862746
$1215.6865
500
$4.515407
$2257.7035
1000
$4.341738
$4341.738
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | S-8000 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Contact Material | Spring Bronze |
| Number of Circuits | 6 |
| Package | Bulk |