Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/S500-V-6.3-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.178
$1.178
5
$1.14
$5.7
10
$1.0659
$10.659
50
$0.88198
$44.099
100
$0.735015
$73.5015
250
$0.716604
$179.151
500
$0.606347
$303.1735
1000
$0.532855
$532.855
5000
$0.477736
$2388.68
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 69 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.01 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE |
| Current Rating (Amps) | 6.3 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 63A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | S500 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |