Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/S501-8-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8335
$1.8335
5
$1.7499
$8.7495
10
$1.6625
$16.625
50
$1.34178
$67.089
100
$1.137625
$113.7625
250
$1.108422
$277.1055
500
$0.933394
$466.697
1000
$0.831307
$831.307
5000
$0.72922
$3646.1
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.009 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | BSI, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | S501 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |