Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/S505-1.25-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.748
$1.748
5
$1.6625
$8.3125
10
$1.5789
$15.789
50
$1.27395
$63.6975
100
$1.080055
$108.0055
250
$1.052334
$263.0835
500
$0.88616
$443.08
1000
$0.789241
$789.241
5000
$0.692312
$3461.56
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 2.22 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.1075 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE |
| Current Rating (Amps) | 1.25 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1.5kA |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | S505 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |