Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK-S505H-V-12-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERM 12A 500VAC 400VDC 5X20
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.3625
$7.3625
5
$7.0984
$35.492
10
$6.83525
$68.3525
50
$5.25806
$262.903
100
$4.46937
$446.937
250
$4.206448
$1051.612
500
$3.680642
$1840.321
1000
$3.54919
$3549.19
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 550 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.00545 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus, UL |
| Current Rating (Amps) | 12 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | S505H |
| Voltage Rating - DC | 400 V |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |