Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/S506-10-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.147
$2.147
5
$2.0406
$10.203
10
$1.93895
$19.3895
50
$1.56465
$78.2325
100
$1.32658
$132.658
250
$1.292532
$323.133
500
$1.088453
$544.2265
1000
$0.969408
$969.408
5000
$0.850354
$4251.77
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 450 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.005 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | BSI, CSA, cULus, IMQ, PSE/JET, SEMKO, VDE |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | S506 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |