Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK/S506-V-50-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 50MA 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.762
$3.762
5
$3.6328
$18.164
10
$3.50645
$35.0645
50
$2.75538
$137.769
100
$2.254445
$225.4445
250
$2.191802
$547.9505
500
$1.878682
$939.341
1000
$1.753434
$1753.434
5000
$1.565572
$7827.86
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.0095 |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 9.24 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE |
| Current Rating (Amps) | 50 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | S506 |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |