Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK1/TDC10-15-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.242
$2.242
5
$2.1356
$10.678
10
$2.0292
$20.292
50
$1.63742
$81.871
100
$1.38833
$138.833
250
$1.352686
$338.1715
500
$1.139126
$569.563
1000
$1.014524
$1014.524
5000
$0.889941
$4449.705
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 15 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 150A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
| Product Status | Active |
| Series | TDC10 |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |