Eaton - Electronics Division
제품 번호:
BK2-S-4201-1D-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BLOCK 1/4" 25A QC 0.25"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6625
$1.6625
5
$1.5827
$7.9135
10
$1.50385
$15.0385
50
$1.21372
$60.686
100
$1.02904
$102.904
250
$1.002668
$250.667
500
$0.84436
$422.18
1000
$0.75201
$752.01
5000
$0.659661
$3298.305
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | S-4000 |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |