Eaton - Bussmann Electrical Division
제품 번호:
BMM603-1PQ
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BLK MIDGET PP/QC 1POLE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.1515
$23.1515
5
$22.0495
$110.2475
10
$20.39555
$203.9555
50
$17.63941
$881.9705
100
$16.53703
$1653.703
250
$15.71832
$3929.58
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Chassis Mount, DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Series | BMM603 |
| For Use With/Related Products | 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Contact Material | Copper |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |