Samtec Inc.
제품 번호:
BNC7T-J-P-HN-RA-BH2D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.2555
$8.2555
10
$7.42805
$74.2805
25
$6.9977
$174.9425
50
$6.81815
$340.9075
100
$6.63879
$663.879
250
$5.921084
$1480.271
500
$5.562212
$2781.106
1000
$4.916288
$4916.288
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Copper Alloy |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | - |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | TRUE75™ BNC7T |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 75Ohm |
| Frequency - Max | 12 GHz |
| Base Product Number | BNC7T-J |