/ Fuses / BP/MAX-100ID
minImg
BP/MAX-100ID
Eaton - Bussmann Electrical Division
제품 번호:
BP/MAX-100ID
설명:
FUSE AUTO 100A 32VDC BLADE MINI
사용자 가이드
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color Purple
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension -
Product Status Active
Series MAX
Voltage Rating - DC 32 V