/ Fixed Inductors / BPXX000303102R2M00
minImg
BPXX000303102R2M00
Chilisin Electronics
제품 번호:
BPXX000303102R2M00
제조업체:
Chilisin Electronics
패키지:
1212
설명:
INDUCTOR POWER
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
DC Resistance (DCR) 220mOhm Max
Ratings -
Series BPXX
Inductance 2.2 µH