Panasonic - BSG
제품 번호:
BR-2325/2HAN
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY LITHIUM 6V COIN 23MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | PC Pin (Horizontal Mount) |
| Discharge Rate | 30µA |
| Battery Cell Size | Coin, 23.0mm |
| Voltage - Rated | 6 V |
| Size / Dimension | 0.91" Dia x 0.20" H (23.0mm x 5.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 6.4 g |
| Series | BR2325 |
| Capacity | 165mAh |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Lithium Poly-Carbon Monofluoride |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | BR-2325 |