Panasonic - BSG
제품 번호:
BR-2477A/FBN
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.8475
$3.8475
20
$3.192
$63.84
40
$2.962575
$118.503
120
$2.651612
$318.19344
360
$2.471586
$889.77096
600
$2.340629
$1404.3774
1080
$2.209681
$2386.45548
2520
$2.176944
$5485.89888
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Discharge Rate | 30µA |
| Battery Cell Size | Coin, 24.5mm |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | 0.96" Dia x 0.30" H (24.5mm x 7.7mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 8 g |
| Series | BR2477 |
| Capacity | 1Ah |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Lithium Poly-Carbon Monofluoride |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | BR-2477 |