Stanley Electric Co
제품 번호:
BR1112H-TR
제조업체:
패키지:
2125
배치:
-
설명:
LED RED DIFFUSED 2125 SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.2698
$2.698
100
$0.18031
$18.031
500
$0.124716
$62.358
1000
$0.10394
$103.94
2000
$0.093546
$187.092
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 647nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 150°, 150° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 11.7mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 2.00mm L x 1.25mm W |
| Height (Max) | 0.90mm |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 2125 |
| Series | 1112H |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Stanley Electric Co |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Lens Color | White |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BR1112 |
| Lens Size | 1.20mm x 1.25mm |