Riedon
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.418
$19.418
10
$16.96795
$169.6795
25
$15.33224
$383.306
50
$14.56578
$728.289
100
$14.05468
$1405.468
250
$13.28803
$3322.0075
500
$12.776949
$6388.4745
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Metal Clad |
| Height - Seated (Max) | 0.886" (22.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±260ppm/°C |
| Size / Dimension | 7.165" L x 1.614" W (182.00mm x 41.00mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Brackets |
| Resistance | 5 Ohms |
| Series | BR |
| Power (Watts) | 120W |
| Package / Case | Radial, Rectangular Case |
| Coating, Housing Type | - |
| Mfr | Riedon |
| Features | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | - |
| Lead Style | Quick Connects, 0.250" (6.35mm) |