Rohm Semiconductor
제품 번호:
BR25H160FVM-5ACTR
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
16KBIT, SPI BUS, SERIAL EEPROM F
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.65265
$6.5265
25
$0.64486
$16.1215
50
$0.64106
$32.053
100
$0.573135
$57.3135
250
$0.56829
$142.0725
500
$0.559892
$279.946
1000
$0.539856
$539.856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 2K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Write Cycle Time - Word, Page | 3.5ms |
| Memory Size | 16Kbit |
| Package / Case | 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |