Rohm Semiconductor
제품 번호:
BS2132F-E2
제조업체:
패키지:
28-SOP
배치:
-
설명:
600V HIGH VOLTAGE 3 PHASE BRIDGE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2015
$3.2015
10
$2.87185
$28.7185
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | High-Side |
| Rise / Fall Time (Typ) | 125ns, 50ns |
| Number of Drivers | 3 |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 28-SOP |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 11.5V ~ 20V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Channel Type | 3-Phase |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 600 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BS2132 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.6V |