/ Fixed Inductors / BSCL00321611R39M00
minImg
BSCL00321611R39M00
Chilisin Electronics
제품 번호:
BSCL00321611R39M00
제조업체:
Chilisin Electronics
패키지:
1206
설명:
INDUCTOR RF
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 25 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Ratings -
Series BSCL
Inductance 390 nH
Type Multilayer
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Frequency - Self Resonant 135MHz