Samtec Inc.
제품 번호:
BSE-080-01-L-D-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 160POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.129
$13.129
10
$11.6375
$116.375
25
$11.19024
$279.756
42
$10.742467
$451.183614
84
$10.145772
$852.244848
252
$9.250549
$2331.138348
462
$8.65374
$3998.02788
966
$7.937554
$7667.677164
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 160 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BSE |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | BSE-080 |