WeEn Semiconductors
제품 번호:
BTA204W-800C,135
제조업체:
패키지:
SC-73
배치:
-
설명:
TRIAC 800V 1A SC73
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.5396
$5.396
100
$0.413915
$41.3915
500
$0.32718
$163.59
1000
$0.261754
$261.754
2000
$0.237215
$474.43
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 20 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 35 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Configuration | Single |
| Triac Type | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-73 |
| Voltage - Off State | 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Mfr | WeEn Semiconductors |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 10A, 11A |
| Base Product Number | BTA204 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 1 A |