Samtec Inc.
제품 번호:
BTH-060-01-L-D-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 120POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.9535
$10.9535
10
$9.7109
$97.109
25
$9.33698
$233.4245
60
$8.963725
$537.8235
120
$8.465688
$1015.88256
240
$7.718712
$1852.49088
480
$7.220712
$3465.94176
960
$6.623144
$6358.21824
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.168" (4.27mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | BTH |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | BTH-060 |