/ Fixed Inductors / BWLD003025223R3K00
minImg
BWLD003025223R3K00
Chilisin Electronics
제품 번호:
BWLD003025223R3K00
제조업체:
Chilisin Electronics
패키지:
1210
설명:
INDUCTOR RF
사용자 가이드
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 750mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 21 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.098" W (2.99mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
DC Resistance (DCR) 210mOhm Max
Ratings -
Series BWLD
Inductance 3.3 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 54MHz