BXRC-27G10H0-B-82
Bridgelux
제품 번호:
BXRC-27G10H0-B-82
제조업체:
Bridgelux
설명:
VERO 10B WARM WHITE LED ARRAY
사용자 가이드
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 10.00mm Dia
Configuration Starboard
Viewing Angle 120°
Color White, Warm
Current - Test 200mA
Current - Max 500mA
CRI (Color Rendering Index) 90
Size / Dimension 20.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test 144 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 986lm (Typ)
Series Gen 8 Vero® 10 Array
Temperature - Test 25°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Bridgelux
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 34.2V
Features -
Height 1.80mm