Nexperia USA Inc.
제품 번호:
BZA856AVL,115
제조업체:
패키지:
5-TSSOP
배치:
-
설명:
TVS DIODE 5.6VWM 5TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.28595
$2.8595
100
$0.178315
$17.8315
500
$0.122018
$61.009
1000
$0.09386
$93.86
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 17pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | 6W |
| Supplier Device Package | 5-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.6V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | BZA856 |