Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
BZX84C24-G3-18
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.247
$0.247
10
$0.20235
$2.0235
100
$0.10716
$10.716
500
$0.070528
$35.264
1000
$0.047956
$47.956
2000
$0.043254
$86.508
5000
$0.03761
$188.05
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 nA @ 16.8 V |
| Series | BZX84-G |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 300 mW |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 24 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 70 Ohms |
| Base Product Number | BZX84C24 |