Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
BZX84C39-HE3-18
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
DIODE ZENER 39V 300MW SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10000
$0.029194
$291.94
30000
$0.027484
$824.52
50000
$0.025764
$1288.2
100000
$0.022848
$2284.8
250000
$0.022325
$5581.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 nA @ 27.3 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101, BZX84 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Power - Max | 300 mW |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 39 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 130 Ohms |
| Base Product Number | BZX84C39 |