Raltron Electronics
제품 번호:
C-13.824-15-1010-SMD-TR-NS1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 13.824MHZ 15PF SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Load Capacitance | 15pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.311" L x 0.146" W (7.90mm x 3.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 25 Ohms |
| Series | C |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49 Gull Wing |
| Mfr | Raltron Electronics |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 13.824 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |