Bulgin
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.0515
$6.0515
10
$5.45015
$54.5015
25
$5.1775
$129.4375
50
$4.95938
$247.969
100
$4.79598
$479.598
250
$4.550728
$1137.682
500
$4.196473
$2098.2365
1000
$4.005722
$4005.722
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | Splash Proof |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 27.30mm x 12.30mm |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC), 10A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1500 |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | On-Off-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | C1520 |
| Color - Actuator/Cap | Black |