Prysmian Group
제품 번호:
C1704.38.07
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE SPKR 2COND 16AWG BLUE 50'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$32.072
$32.072
5
$26.2409
$131.2045
10
$20.40885
$204.0885
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Usage | Audio-Video, Home |
| Cable Type | Speaker |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0210" (0.533mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | - |
| Series | Command™ |
| Shield Coverage | - |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Conductor Insulation | Polypropylene (PP) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 26/30 |
| Mfr | Prysmian Group |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Blue |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.191" (4.85mm) |
| Number of Conductors | 2 |