KEMET
제품 번호:
C1812X333KBGAC7800
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.033UF 630V C0G 1812
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.3725
$3.3725
10
$2.717
$27.17
50
$2.33681
$116.8405
100
$2.11945
$211.945
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 630V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | SMD Comm C0G HV Flex |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.033 µF |
| Features | Low ESL, Soft Termination, High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | C1812X |