ITG Electronics, Inc.
제품 번호:
C20200-24
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 3MH 13A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
9
$17.3375
$156.0375
63
$10.45
$658.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 11mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.772" L x 0.846" W (45.00mm x 21.50mm) |
| Height (Max) | 1.732" (44.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | C20200 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial, Vertical - 4 Leads |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 13A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | ITG Electronics, Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 3 mH @ 1 kHz |