SCHURTER Inc.
제품 번호:
C20F-0301-1100-1000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C20 PNL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$33.402
$33.402
10
$29.2524
$292.524
25
$27.98814
$699.7035
50
$27.08526
$1354.263
100
$26.18238
$2618.238
250
$24.737848
$6184.462
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP40 |
| Approval Agency | CQC, cULus, VDE |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 34.80mm x 26.80mm |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | C20F |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 250VAC |
| Panel Thickness | 0.315" (8.00mm) |
| Current Rating - Appliance Inlet | 16A |
| Connector Style | IEC 320-C20 |
| Connector Type | Receptacle, Male Blades - Module |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | Shielded, V-Lock Notch |
| Filter Type | Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical |
| Package | Bulk |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | 16/20A |
| Base Product Number | C20F-0301 |
| Fuse Holder, Drawer | - |