Hammond Manufacturing
제품 번호:
C2T1931RBK1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PANEL TOP 31.5X23" BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$219.431
$219.431
5
$215.5094
$1077.547
10
$211.5916
$2115.916
25
$208.4566
$5211.415
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 31.500" L x 23.000" W x 2.000" H (800.10mm x 584.20mm x 50.80mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 5 lbs (2.3 kg) |
| Series | C2 |
| Type | Panel, Top |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Non-Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | C2T1931 |