Eaton - Electronics Division
제품 번호:
C310FH-2-R-TR1
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERM 2A 250VAC AXL 1500PCS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.083
$1.083
5
$1.0488
$5.244
10
$0.98135
$9.8135
50
$0.81244
$40.622
100
$0.677065
$67.7065
250
$0.660174
$165.0435
500
$0.5586
$279.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 4.9 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.03 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CQC, cULus, KC, TUV |
| Current Rating (Amps) | 2 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 150A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.124" Dia x 0.394" L (3.15mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | C310FH |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |