KEMET
제품 번호:
C315C103J5R5TA
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.3249
$3.249
50
$0.22743
$11.3715
100
$0.194845
$19.4845
500
$0.146148
$73.074
1000
$0.123424
$123.424
2500
$0.116926
$292.315
5000
$0.110428
$552.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.183" (4.66mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GoldMax 300 Comm X7R |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |
| Base Product Number | C315C |